matlabkhooneh

تکالیف پردازش گفتار - پنجره Hamming ( کد Mat0013 )

1 - تکلیف درس پردازش گفتار 

بدون استفاده از توابع آماده متلب ( فقط با استفاده از حلقه for و شرط ) نمودار Spectrum سیگنال صوتی ورودی را با استفاده از پنجره Hamming  بکشید. ابتدا پنجره Hamming را بر روی Sample ها اعمال کنید و سپس با استفاده از حلقه های for تبدیل فوریه هر پنجره را حساب کرده و سپس فرکاس های تمام Sample ها در یک نمودار Spectrum رسم کنید.

2 - ابتدا یک فایل صوتی دریافت کنید. سپس با آن یک نویز با دامنه 0.02 درصد اضافه کنید. در مرجله بعد در فضای فوریه با استفاده از یک فیلتر پایین گذر نویز را حذف کنید و در پایان صداهای اصلی ، نویزدار شده و فیلترشده را پخش کنید.

3 - یک موج سینوسی با فرکانس 440 Hz و Sampling Rate برابر 44100 بسازید ، سپس با دامنه نویز 0.5 آن را نویز دار کنید. در مرحله بعد با استفاده از فیلتر  Low-pass نویز را حذف کنید.

| جهت سفارش پروژه ، تکلیف و آموزش سیمولینک Simulink  و  متلب Matlab لطفا در شبکه های تلگرام و واتساپ موضوع و سوال مورد نظر را به شماره  989364847193+ ارسال نمایید، تا پس از بررسی هزینه خدمت شما اعلام گردد.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
موضوعات
Designed By M A T L A B K H O O N E H